Cégünk, mint a német Conec cég magyarországi nagykereskedelmi disztribútora, a lent felsorolt IP67 védettségű bajonett-záras optikai csatlakozókat, optikai adaptereket és optikai patch kábeleket forgalmazza. Örülnénk, ha megismerhetnénk konkrét igényüket, kérje ajánlatunkat!

1. Optikai csatlakozó

(IP67 LC-Duplex optikai csatlakozó)

  • Szennyezett környezetben is használható
  • Gyors és biztonságos bajonett-záras csatlakoztatás
  • Széles hőmérsékleti tartományban használható
  • Zavarmentes, biztonságos jeltovábbítás
  • Költséghatékony az IP67 védelem bevonása miatt
  • Teljesítmény választék: SM, MM, APC-SM, ODVA SM, ODVA MM
  • Ugrás a termékcsoportra a Conec honlapon


2. Optikai adapter

(IP67 Fiber Optic Adapters)

  • Hibrid csatlakozók
  • Klip- vagy csavaros rögzítés
  • Fém vagy műanyag ház
  • Kerámia vagy foszforbronz hüvelyek
  • Kialakítás: LC Unibody, LC Duplex, SC Simplex, SC Simplex/Duplex, FC Simplex/Duplex
  • Shutter port-védelem (SC, LC)
  • Ugrás a termékcsoportra a Conec honlapon


3. Optikai patch kábel

  • IP67 ipari és IP67 ipari LC-Duplex kábelvéggel, 2-10 m-es hosszakban
  • IP67 ipari és IP20 kábelvéggel, 1-300 m-es hosszakban
  • Single mode, multi mode, single mode APC
  • Védőkupakkal
  • OFNR kábeltípus, beltérre és kültérre is alkalmas
  • Ugrás a termékcsoportra a Conec honlapon