Adatátvitelre nem csak beltérben, hanem kültérben is szükség van. Függetlenül attól, hogy az adatátvitel a közlekedés-technikában, tenger alatt vagy mobil kommunikációban valósul meg, a jelátvivő csatlakozókat mindenképpen ellenállóvá kell tenni az olyan környezeti behatásokkal szemben, mint amilyeneket hőség, eső, havazás, sópára, por okozhat A CONEC által kifejlesztett IP67-es védettségű csatlakozók a környezeti és mechanikai behatásokkal szemben megbízható védelmet nyújtanak. A gyártó széles termékválasztékkal rendelketik RJ45, USB, Mini USB, optikai LC Duplex csatlakozók terén, amelyek műanyagból, fémbevonatos műanyagból vagy teljes egészében fémből készült házakban hoz forgalomba.


Cégünk, mint a német Conec cég magyarországi nagykereskedelmi disztribútora, a lent felsorolt IP67 védettségű bajonettzáras optikai csatlakozókat, optikai patchkábeleket és optikai LC Duplex adaptereket (toldókat) forgalmazza. Örülnénk, ha megismerhetnénk konkrét igényüket, kérje ajánlatunkat!


1. IP67 bajonettzáras optikai csatlakozó

  • Szennyezett környezetben is használható
  • Gyors és biztonságos bajonett-záras csatlakoztatás
  • Széles hőmérsékleti tartományban használható
  • Zavarmentes, biztonságos jeltovábbítás
  • Költséghatékony az IP67 védelem miatt
  • Teljesítmény választék: SM, MM, APC-SM, ODVA SM, ODVA MM
  • Ugrás a termékcsoportra a Conec honlapon


2. IP67 Optikai LC Duplex patchkábel

  • IP67 ipari és IP67 ipari LC-Duplex kábelvéggel, 2-10 m-es hosszakban
  • IP67 ipari és IP20 kábelvéggel, 1-300 m-es hosszakban
  • Single mode, multi mode, single mode APC
  • Védőkupakkal
  • OFNR kábeltípus, beltérre és kültérre is alkalmas
  • Ugrás a termékcsoportra a Conec honlapon


3. Optikai LC Duplex adapter (toldó)

  • További kialakítások: LC Unibody, SC Simplex, SC Simplex/Duplex, FC Simplex/Duplex
  • Hibrid csatlakozók
  • Klip- vagy csavaros rögzítés
  • Fém vagy műanyag ház (UL94V-0)
  • Kerámia vagy foszforbronz hüvelyek
  • Shutter port-védelem (SC, LC)
  • Ugrás a termékcsoportra a Conec honlapon


4. IP67 RJ45, IP67 USB csatlakozó

Részletek az IP67 bajonettzáras RJ45, IP67 USB csatlakozó oldalunkon.